Výstavy zpravodajů

1. soubor                       

  1. Albrechtice nad Orlicí                                 8. – 12. 4.                  
  2. Lípa nad Orlicí                                              15. – 19. 4.                
  3. Častolovice – knihovna                              22. – 26. 4.                
  4. Kostelec nad Orlicí                                      29. 4. – 3. 5.              
  5. Vrbice                                                             6. – 10. 5.                  
  6. Borovnice                                                      13. – 17. 5.                
  7. Rychnov nad Kněžnou                               20. – 24. 5.
  8. RK – Deník                                                     27. – 31. 5.                
  9. Potštejn                                                          3. – 7. 6.                    

2. soubor                                                 

  1. Bolehošť                                                         8. – 12. 4.                  
  2. Voděrady                                                      15. – 19. 4.                
  3. Třebešov                                                       22. – 26. 4.                
  4. Černíkovice                                                  29. 4. – 3. 5.              
  5. Skuhrov nad Bělou                                      6. – 10. 5.                  
  6. Dobré                                                             13. – 17. 5.                
  7. Deštné v Orlických horách                       20. – 24. 5.                
  8. Dobřany                                                        27. – 31. 5.                
  9. Bohdašín                                                        3. – 7. 6.

3. Soubor

  1. Opočno                                                           8. - 12.4.                                               
  2. Mokré                                                             22. - 26.4.
  3. České Meziříčí                                              13. - 15.5.
  4. Skršice                                                            16. - 17.5.

Podrobný rozpisy výstav - místa - kontakty na pořádající obce zde:

Pokyny k potulným výstavám.pdf

Přihlášené výstavy:

1. Albrechtice nad Orlicí
2. Bohdašín
3. Bolehošť
4. Borovnice
5. Častolovice - knihovna
6. Černíkovice
7. České Meziříčí
8. Deštné v Orlických horách
9. Dobré 
10. Dobřany
11. Kostelec nad Orlicí
12. Lípa nad Orlicí
13. Mokré
14. Opočno
15. Potštejn
16. Rychnov nad Kněžnou 
17. Rychnovský deník 
18. Skršice
19. Skuhrov nad Bělou
20. Třebešov
21. Voděrady
22. Vrbice

Prázdninové výstavy:

13.7.2013 - Kounov - AKRON - setkání Archivářů Kronikářů Rodopisců Orlicka a Náchodska - pozvánka je zde: AKRON - pozvánka na setkání Kounov 2013.pdf

Městská knihovna Dobruška 

Fotografie z výstav

Mokré

Mokré Mokré Mokré

Dobřany

Dobřany Dobřany Dobřany

22. 11. Cecílie

Zítra: Klement

Organizátor

Knihovna U Mokřinky

www.obecmokre.cz/knihovna

KONTAKTY

Kontakty

PATNEŘI

Orlický.net logo.png

Orlický týdeník logo.jpg

královéhr kraj 3.jpg

Syndikát novinářů logo.png

www.miroslavantl.cz

 

 

Návštěvnost stránek

007214